O mnie

Natalia Bobrowska

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką, pracującą w nurcie psychoterapii przez ciało, metodą Core Energetics.

Pracą z ciałem zajmuję się od ponad dziesięciu lat. Fascynują mnie powiązania między ciałem, emocjami a świadomością; łatwość, z jaką można nawiązać kontakt ze swoimi emocjami, jeżeli się w tę relację zaangażuje również ciało, a nie wyłącznie umysł.

Jestem absolwentką Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam 4-letnią szkołę psychoterapeutyczną w nurcie psychoterapii somatycznej, metodą Core Energetics (pokrewna metoda do znanej szerzej metody Lowena). Jestem certyfikowaną psychoterapeutką tej metody, pracuję pod superwizją doświadczonych, nowojorskich terapeutów.

Wiem również jak potężnym narzędziem w procesie samoregulacji jest oddech. Ukończyłam 2-letni trening certyfikacyjny metodą uwalniania napięć przez oddech BBTR® (Biodynamic Breath & Trauma Release). W następnych latach kilkukrotnie uczestniczyłam w tych treningach w roli asystentki. W Krakowie od lat prowadzę grupy i spotkania indywidualne pracy z oddechem metodą BBTR®.

 

Osoby, z którymi pracuję, wspieram w nawiązywaniu autentycznego kontaktu z sobą samym, z prawdą swoich uczuć w danej chwili. Jestem przekonana, że zbudowanie tej autentyczności jest kluczem – do swojej żywotności, umiejętności nawiązywania głębokich relacji, do osobistych zasobów, po które można sięgać w trudnych momentach.